Hakkımızda

Hakkımızda

BSN&CO, 2004 yılında İzmir de kurulmuş olup, profesyonel kadrosu ile muhasebe, mali müşavirlik,   vergi hukuku danışmanlık, teşvikler ve yatırım fizibilite hizmetleri vermektedir. İkinci ofisini 2012 yılında Ege Serbest Bölge’de açmıştır; 2014 yılında ise üçüncü ofisini İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesinde açmıştır. Türkiye’de Serbest Bölgeler de faaliyet gösteren tek serbest muhasebeci mali müşavirlik şirketidir. 

Sektöründe ilk ISO 9001 Kalite yönetim sistemini ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurmuş Mali Müşavirlik Şirketidir.

Türk Standartları Enstitüsünden (TSE)  Hizmet Yeterlilik Belgesi alan ilk firma olmuştur.

BSN&CO’ nun amacı, firmaların mali ve vergi konulara ilişkin yasal zorunlulukları yerine getirirken, ilgili süreçte işletmesel faaliyetlerinde karar alma ve yönetim adımlarında doğru, anlaşılır, güvenilir ve sürekli bilgi akışını sağlamak ve oluşacak tüm sorunlarda çözüm ortağı olmaktır.

Firmaların sektörlerine uygun Kamu ve Özel Fonlar, Ar ge teşvikleri, istihdam teşvik ve politikaları, Serbest Bölgeler, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri gibi enstrümanları kullanarak firmaların gelir tablolarına katma değer yaratmayı ilke edinmiştir.

Küreselleşen ve hızla değişen dünya ekonomisi şartları karşısında ve rekabette önde olma yarışı içinde şirket yöneticileri, personellerinin kendi uzmanlık alanlarına odaklanabilmeleri amacıyla, yasal olarak yerine getirilmesi gereken görevler ve sorumluluklar için muhasebe ve mali işler konularında dış kaynak kullanımına yönelmektedirler. Bu nedenle, yerli ve yabancı 150’ den fazla şirket muhasebe ve danışmanlık hizmetini BSN&CO’ dan almaktadır.